Godziny otwarcia: Pn-Pt: 7:00-20:00 Sb: 7:00-18:00 Nd: 11:00-17:00
iii-turniej-tenisa-ziemnego-psb-cup-2009
2009-06-09

III Turniej Tenisa Ziemnego PSB Cup 2009

Już po raz trzeci, Turniej Tenisa Ziemnego PSB Cup odbył się w Kielcach. W tym roku, 4 czerwca 2009 r., do zawodów stanęło 13 uczestników. Mecze zostały rozegrane w dwóch kategoriach: Singiel Open oraz Debel Open. Zgodnie z regulaminem zawodów 25 maja odbyło się losowanie par do rozgrywek meczowych. Większość zawodników zna już poziomy swoich rywali, jednak jak to w sporcie nie obyło się bez niespodzianek - w pierwszym starciu spotkało się dwóch mocnych zawodników - Rafał Ratajczak, grający w barwach CHICAGO METALIC (zdobywca II miejsca w ubiegłorocznym turnieju) oraz Piotr Andrzejeszczak reprezentujący firmę IZOHAN. Już od pierwszych minut ich gra wskazywała, że będzie to zacięta walka. Po 2,5 godzinnym meczu wygrał Piotr Andrzejeszczak wynikiem 7:5, 7:5. Ostatecznie wyniki rozgrywek przedstawiają się następująco: Kategori Singiel: I miejsce Piotr Andrzejeszczak (Izohan) II miejsce Dariusz Janowiak (Kreisel) III miejsce exequo Tomasz Osuch (Alpol); Władysław Gumułka (Alpol) Kategoria Debel: I miejsce Piotr Andrzejeszczak (Izohan) / Paweł Ziembiński (Izohan) II miejsce Rafał Ratajczak (Chicago Metalic) / Jacek Salamon (Sagapol) III miejsce exequo Tomasz Osuch (Alpol) / Władysław Gumułka (Alpol) i Mirosław Lubarski (Grupa PSB) / Ryszard Musz (Erem). Gratulujemy zwycięzcom!