Porady

waz-w-sam-raz

Wąż w sam raz

Wydawać by się mogło, że zakup węża ogrodowego nie jest trudny. Jednak służy on nie tylko do podlewania ogrodu, a to znacznie komplikuje wybór. Jaki więc będzie najlepszy?

Zobacz więcej
otulone-poddasze

Otulone poddasze

Aby na poddaszu mieszkało się komfortowo należy je odpowiednio zaizolować. Dobry jakościowo i starannie ułożony materiał termoizolacyjny ograniczy straty ciepła do absolutnego minimum.

Zobacz więcej
piekne-nawet-w-czasie-suszy

Piękne nawet w czasie suszy

Woda stała się dobrem deficytowym, dlatego warto pomyśleć, by w naszym ogrodzie zużywać jej jak najmniej. Jednym ze sposobów będzie posadzenie roślin dobrze radzących sobie w warunkach niskich opadów.

Zobacz więcej
problem-na-czasie-szybkie-zmiany-klimatu-aby-zywioly-nie-byly-grozne-dla-domu

PROBLEM NA CZASIE: Szybkie zmiany klimatu: Aby żywioły nie były groźne dla domu

Alerty ostrzegające przed ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi pojawiają się w Polsce wiele razy w roku - nasza strefa klimatyczna określana jako umiarkowana jest dzisiaj bardzo niestabilna. Skutki żywiołów to między innymi pozrywane dachy, podtopienia domów czy zrujnowane ogrody. Jak przygotować dom na te zagrożenia?

Zobacz więcej
lampy-stojace-w-ogrodzie

Lampy stojące w ogrodzie

Oświetlenie ogrodowe ma wyznaczonych wiele zadań - nie tylko ułatwia nam ono przebywanie oraz poruszanie się w tej przestrzeni po zmroku, ale także buduje nastrojową atmosferę. W tych rolach doskonale sprawdzą się lampy stojące. Trudno wyobrazić sobie dobrze zaaranżowany ogród bez oświetlenia sztucznego.

Zobacz więcej
spadkowe-szanse-i-wyzwania

Spadkowe szanse i wyzwania

Otrzymanie w spadku mieszkania, domu lub działki to szczególnie dla młodych ludzi ogromna szansa na własne lokum bez długiego oszczędzania czy zaciągania kredytu. Dziedziczenie majątku niesie jednak ze sobą konsekwencje i to zarówno prawne jak i życiowe.

Zobacz więcej
jaki-wybrac-klej-do-plytek

Jaki wybrać klej do płytek?

Wybór odpowiedniego kleju do prowadzonych prac glazurniczych to jedna z kluczowych decyzji, jaką należy podjąć na etapie planowania remontu. Pamiętajmy, że to, jaki klej wybierzemy, będzie miało wpływ, zarówno na jakość, jak i łatwość przeprowadzonych prac. Czytaj dalej, a dowiesz się jaki wybrać klej do płytek klinkierowych, wielkoformatowych, na ogrzewanie podłogowe lub na zewnątrz.

Zobacz więcej
pewny-uchwyt-w-lazience

Pewny uchwyt w łazience

Pomagają zagospodarować przestrzeń, służą wygodzie i bezpieczeństwu - trudno dziś korzystać z łazienki bez praktycznych uchwytów. Urządzając łazienkę, szczególną uwagę zwracamy na wygodę rozwiązań i bezpieczeństwo – to pomieszczenie, w którym o urazy łatwiej niż w innych miejscach domu.

Zobacz więcej
PSB Mrówka Dąbrowa Tarnowska
Siedziba:
ul. Zazamcze 28, 33-200 Dąbrowa Tarnowska
Telefon: 14 641 00 82
E-mail: biuro@sklepmrowka.net
NIP: 871-176-33-86
REGON: 121363128