Porady

kawalerka-jak-nowojorski-loft

Kawalerka jak nowojorski loft

Jak ze starej, ciasnej stróżówki w przedwojennej kamienicy zrobić nowoczesne studio z klimatem modnego loftu? Przepis jest prosty! Wystarczy spod tynku wydobyć ceglany mur, dodać szlachetnego drewna i przyprawić stylowymi dodatkami.

Zobacz więcej
posesja-wiosna-na-blysk

Posesja wiosną na błysk

Gdy dni stają się dłuższe i cieplejsze, warto zaplanować porządki wokół domu i w ogrodzie. O czym należy pamiętać?

Zobacz więcej
wejscie-strefa-godna-reprezentacji

WEJŚCIE - strefa godna reprezentacji

Ta część domu wymaga szczególnie dopracowanych rozwiązań. Korzystamy z niej wielokrotnie w ciągu dnia, nie pominą jej także nasi goście. To powody, dla których znaczenie ma zarówno jej funkcjonalność, jak i strona estetyczna.

Zobacz więcej
altana-azyl-w-ogrodzie

ALTANA - azyl w ogrodzie

Nic tak nie regeneruje sił jak wypoczynek na świeżym powietrzu, dlatego w naszym najbliższym otoczeniu warto stworzyć miejsca, które będą sprzyjać relaksowi. Z pewnością należy do nich altana.

Zobacz więcej
markizy-na-taras-i-balkon

Markizy na taras i balkon

Markiza to świetna ochrona przed skwarem. W słoneczne dni spowoduje, że posiłki i przyjęcia na tarasie czy balkonie będą komfortowe, a relaks z książką na leżaku przyjemny. Dzięki niej także deszcz nie przeszkodzi nam w odpoczynku.

Zobacz więcej
poznaj-fuge-drenazowa-sopro-solitar-f20-ktora-trwale-chroni-przed-porostami-roslinnymi

Poznaj fugę drenażową Sopro Solitär® F20, która trwale chroni przed porostami roślinnymi

Sopro Solitär® F20 to fuga drenażowa 3–20 mm: Jednoskładnikowa, gotowa do użycia, utwardzalna tlenem z powietrza zaprawa fugowa, na bazie żywicy syntetycznej do lekko obciążonych okładzin brukowych, kamiennych i ceramicznych, szczególnie do gresowych płyt tarasowych o grubości ≥ 2 cm* na podbudowie związanej i niezwiązanej.

Zobacz więcej
sprawdz-illtr-do-wody-z-systemem-odwroconej-osmozy

Sprawdź illtr do wody z systemem odwróconej osmozy!

AQUAPHOR RO-101S Morion to nowoczesny i niezwykle kompaktowy system odwróconej osmozy z wbudowanym zbiornikiem na wodę, zajmuje znacznie mniej miejsca pod zlewozmywakiem niż tradycyjny tego typu filtr. Szybka i w 100% skuteczna filtracja, prostota obsługi i najwyższa jakość oczyszczonej wody to podstawowe walory Moriona, który charakteryzuje się także oszczędnością i 2x niższymi kosztami eksploatacji niż tradycyjne filtry odwróconej osmozy.

Zobacz więcej
gdzie-stosowac-wkrety-z-pelnym-gwintem-i-gniazdem-torx

Gdzie stosować wkręty z pełnym gwintem i gniazdem Torx?

Wkręty z pełnym gwintem i gniazdem Torx są nowością w ofercie firmy Domax. Znajdują zastosowanie we wzmacnianiu i usztywnianiu elementów drewnianych, dzięki czemu nie jest wymagane użycie dodatkowych łączników.

Zobacz więcej
PSB Mrówka Dąbrowa Tarnowska
Siedziba:
ul. Zazamcze 28, 33-200 Dąbrowa Tarnowska
Telefon: 14 641 00 82
E-mail: biuro@sklepmrowka.net
NIP: 871-176-33-86
REGON: 121363128